Aç Kapıyı Çok Fenayım

Aç Kapıyı Çok Fenayım

Çok başarılı bir senarist olan Oğuz, kariyerinin en tepesindeyken ani bir kararla yaşam kaynağı olan senaristliği bırakır. Oğuz, tek dert ortağı ve üst komşusu eski ünlü bir yönetmen olan Ertem’le sırlarını paylaşmaktadır. Oğuz ve arkadaşları, hayatlarında her şey kötü giderken hatırlamadıkları bir gün geçirirler ve aniden evde uyanırlar. Gecenin nerede ve nasıl geçtiği ile ilgili hiçbir fikirleri yoktur; ama hepsinin işleri bir anda açılır, üst üste teklifler gelmeye başlar. Hatırlamadıkları gece sonucu bütün hayatları değişir.

Yapımcılığını Mehmet Uzer Ve Oğuzhan Yıldız’ın üstlendiği, Gözde Mukavelat, Oğuzhan Yıldız, Ferdi kurtuldu, Burçin Abdullah, Anıl Altınöz, Dilara, Büyükbayraktar, Emre Büyükpınar, İbrahim Aslan’nın rol aldığı Aç Kapıyı Çok Fenayım adlı film zengin oyuncu kadrosuyla ve kadın ve erkek ilişkileri hakkında eğlenceli ve samimi bir anlatım diline sahip olan film diğer yapımlardan farklı ve cesur bir anlatımla sinema severlerle 28 Nisan’da buluştu. Senaryosunu Oğuzhan Yıldız’ın yazdığı Kenan Öztürk’ün yönetmen koltuğunda oturduğu filmde işinin uzmanları karakterlere uygun olarak, uzun bir hazırlık döneminden sonra çekimlere başlanmıştır. Film’in müzikleri için Gece yollucuları, Zeynep Casalini gibi önemli müzisyenler ve DJ’ler eserleriyle renk kattı.

Arkadaşlığın ve aşkın hiç konuşulmayan yönlerini vurgulayan, hayata ve aşka dair süprizlerin her an karşımıza çıkabileceğini bizlerle paylaşan Aç Kapıyı Çok Fenayım’ı izleyen her kadın ve erkek, sinema salonundan keyifli bir şekilde ayrıldı. Metropol insanlarının en gizli yönlerini ele verecek filmde günümüz ilişkilerinin en gizli yönleri ortaya çıkmış oldu.

Aç Kapıyı Çok Fenayım Filmi Afişi

Aç Kapıyı Çok Fenayım

Yönetmen: Kenan Öztürk
Oyuncular: Oğuzhan Yıldız, Gözde Mukavelat, Ferdi Kurtuldu, Burçin Abdullah, Anıl Altınöz, Dilara Büyükbayraktar, Emre Büyükpınar, İbrahim Aslan, Nuri Karadeniz, Serkan Genç, Aslı Bankoğlu, Dost Elver, Zeynep Ülkü Kam, Hakan Kakiz, Gökhan Balyemez, Oktay Oy, Turan Özdemir, Çetin Altay, Serkan Şengül, Cem Arslan
Senaryo: Oğuzhan Yıldız
Genel Koordinatör: Selin Bodur, Murat Çakmak
Görüntü Yönetmeni: Bülent Terzioğlu
Kurgu: Cezmi Kardaş
Sanat Yönetmeni: Selçuk Yavuz
Müzik: Doğukan Şahin
Yapımcı Şirket: YFF Media Art
Türkiye Dağıtımı: MC Film
Gösterim Tarihi: 28 Nisan 2017