Aşk Olsun

Aşk Olsun Filmi

Ozan; Kadınlara aşk doktorluğu yapmaktadır. Yeni müşterisi Ceyda, ayrıldığı sevgilisi Caner’e geri dönmek için Ozan’dan yardım ister. Fakat Caner bu arada eski aşkını unutmak için yeni bir ilişkiye başlamıştır.

Ozan hiç hesaplamadığı bir anda Pınar ile karşılaşır ve aşık olur bu arada eski sevgililerin yeniden bir araya gelmesi için bir oyun planlar. Fakat bu durumu Pınar fark eder ve Ozan’ın hayal ettiği ilişki başlamadan biter. Arap saçına dönen ilişki yumağında eğlenceli dörtlümüz mutlu sonu yakalayabilecekler mi?

Romantik komedi türündeki eğlenceli filmin yönetmenliğini Neslihan Yıldız Alak ve Murat Serezli beraber üstlenirken, senaryo Eşref Dinçer’e ait. Yapımcılığını Film Bahçesi firmasının üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ise İlker Aksum, Sedef Avcı, Kenan Ece, Selen Seyven isimleri başı çekiyor.

Aşk Olsun Filmi - Sedef Avcı

2015 yılı da en az sinemamızın 100. yılı kadar yerli üretim açısından verimli geçiyor diyebiliriz. Ocak başından itibaren vizyon tarihi kapan ve her biri önümüze en eğlenceli, en romantik ve “en orijinal” işler olarak sunulan yerli komedi ve romantik komedi filmleri furyası içerisinde, dişe dokunur birkaç yapım aradan sıyrılmayı başardı. Eşref Dinçer’in yönettiği, baş rollerinde İlker Aksum, Sedef Avcı, Kenan Ece, Selen Seyven, Betül Arım, Gizem Denizci’nin kamera karşısına geçtiği Aşk Olsun filmi de tür olarak benzer bir kategorilendirilmeye kalsa da, kesinlikle önyargıları yıkma potansiyeline sahip.

Aşk Olsun Filmi Afişi

Aşk Olsun

Yönetmenler: Neslihan Yıldız Alak, Murat Serezli
Oyuncular: İlker Aksum, Sedef Avcı, Kenan Ece, Selen Seyven, Betül Arım, Gizem Denizci
Senaryo: Eşref Dinçer
Yardımcı Yönetmen: İrem Kula
Görüntü Yönetmeni: Ömer Faruk Karacan
Kurgu: Taner Sarf
Kostüm Tasarımı: Feride Aydın
Sanat Yönetmeni: Cansu Türkeli
Müzik: Onur Cumaoğlu
Şarkı: İrem Derici
Yapımcı Şirket: Film Bahçesi
Türkiye Dağıtımı: Mars Dağıtım
Gösterim Tarihi: 10 Nisan 2015