Aşk Uğruna – Equals

Aşk Uğruna - Equals Filmi

Aşk için hayatını riske atar mısın?

Aşk Uğruna ütopya kılıfına sokulmuş bir distopyada, açgözlülük, fakirlik, şiddet gibi duyguların olmadığı bir dünyada geçiyor. Yeni bir evrede yaşayan insanlık depresyon, aşk, nefret gibi duygularını geri plana iterek duygulardan kurtulma yoluna gidiyor. İlk başlarda insanlığı kurtaracak bir “çözüm” gibi görülen duygusuzlaşma bütün dünyada kusursuzca işlerken, bir hastalığa yakalanarak tekrar hissetme yeteneğini kazanan baş karakterlerimiz kendilerini bir aşkın içinde buluveriyor.

Drake Doremus yönetiminde çekilen filmin baş rollerinde Kristen Stewart, Nicholas Hoult, Guy Pearce, Bel Powley, Kate Lyn Sheil, Claudia Kim, Jacki Weaver, Aurora Perrineau oynadı. Senaryosunu Nathan Parker yazdı. Prodüksiyon tasarımlarını Katie Byron ve Tino Schaedler, görüntü yönetmenliğini John Guleserian, kurgusunu Jonathan Alberts, kostüm tasarımlarını Alana Morshead ve Abby O’Sullivan gerçekleştirdi. Müziklerini Dustin O’Halloran ve Sascha Ring besteledi.

Aşk Uğruna - Equals Filmi

Aşk Uğruna - Equals Filmi Afişi

Aşk Uğruna – Equals

Yönetmen: Drake Doremus
Oyuncular: Kristen Stewart, Nicholas Hoult, Guy Pearce, Bel Powley, Kate Lyn Sheil, Claudia Kim, Jacki Weaver, Aurora Perrineau
Senaryo: Nathan Parker
Prodüksiyon Tasarımı: Katie Byron, Tino Schaedler
Görüntü Yönetmeni: John Guleserian
Kurgu: Jonathan Alberts
Kostüm Tasarımı: Alana Morshead, Abby O’Sullivan
Müzik: Dustin O’Halloran, Sascha Ring
Türkiye Dağıtımı: PinemArt
Gözterim Tarihi: 15 Temmuz 2016