Bu da Nereden Çıktı? – Why Him?

Bu da Nereden Çıktı? - Why Him?

Grand Rapids, Michigan’da orta büyüklükte bir baskı şirketine sahip Ned Fleming (Bryan Cranston) kendisini dünyanın tepesinde gibi hissetmektedir. Ned, gayet samimi, sosyal birisidir ve çalışanları, arkadaşları, karısı Barb (Megan Mullaly), kızı Stephanie (Zoey Deutch) ve oğlu Scotty (Griffin Gluck) tarafından çok sevilmektedir.

Ancak “Büyük Patron” olarak anılan Ned’in 55. doğum günü sırasında Stanford’daki yurt odasından video konferans ile partiye katılan kızı Stephanie her şeyi biraz daha karmaşık hale getirir. Fleming ailesi ve davetliler beklenmedik çıplak bir erkek arkadaş ile tanışınca büyük bir şaşkınlık geçirirler. Kızı Stephanie’nin kişiliğini karakteristik olmayan bir şekilde sakladığı gerçeğinden rahatsız olan Ned, kızının ilk ciddi erkek arkadaşı ile tanışmak için tatilini California’da geçirmek üzere ailesiyle birlikte bir tatile çıkmayı isteksizce kabul eder.

Ned, Laird’in çok seviyesiz olduğunu ve canından çok sevdiği kızı için uygunsuz bir eş olduğunu düşünür. Ned kendisini ışıltılı yüksek teknoloji dünyasında kaybolmuş hissederken Laird’in kızına evlenme teklif edeceğini öğrenince büyük paniğe kapılır.

Bu da Nereden Çıktı? - Why Him?

Adamım Benim, Zor Baba, Zor Baba ve Dünür, Zoolander filmlerinde yardımcı yazarlık ve yönetmenlik yapmış John Hamburg, Bu da Nereden Çıktı? filmi ile ailenin diğer önemli kişilerini tanıtma geleneği üzerine yeni bir heyecan ve merak uyandırıyor. Televizyon dizisi Breaking Bad’de canlandırdığı Walter White karakteri ile ölümsüzleşen ve 127 Saat filmindeki performansı ile En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar adayı olan Bryan Cranston başrol koltuğunda oturuyor. Mükemmel bir kadroya sahip Bu da Nereden Çıktı? filmi samimi anlardaki eşsiz mizahı gün yüzüne çıkarıyor ve herkesin hayatında karşısına çıkabilecek durumlara komik bir bakış açısı getiriyor.

2- Aşırı korumacı ama sevecen bir baba olan Ned (Bryan Cranston), tatil günlerinde ailesi ile birlikte Stanford’da yaşayan kızını ziyaret eder. Ancak burada en büyük kabuslarından biri olacak, sosyal ilişkilerinde gariplikleri olan Silikon Vadisi milyarderlerinden Laird (James Franco) ile tanışır. Ned kendisini ışıltılı yüksek teknoloji dünyasında kaybolmuş hissederken Laird’in kızına evlenme teklif edeceğini öğrenince büyük paniğe kapılır.

Bu da Nereden Çıktı? - Why Him? Afişi

Bu da Nereden Çıktı? – Why Him?

Yönetmen: John Hamburg
Oyuncular: Bryan Cranston, James Franco, Zoey Deutch, Adam Devine, Megan Mullally, Griffin Gluck, Keegan-Michael Key, Casey Wilson, Lucy Angelo, Isabelle Menard, Melissa Graver
Senaryo: John Hamburg
Prodüksiyon Tasarımı: Matthew Holt
Görüntü Yönetmeni: Kris Kachikis
Kurgu: William Kerr
Kostüm Tasarımı: Leesa Evans
Set Dekorasyonu: Jan Pascale, Lia Roldan, Traci Spadorcia
Müzik: Theodore Shapiro
Türkiye Dağıtımı: The Moments Entertainment
Gösterim Tarihi: 20 Ocak 2017