Cici Babam (2018)

Cici Babam (2018)

Üç yetişkin kardeş babalarının ölümünün ardından annelerine sıkı sıkıya bağlıdır. Babalarının yerini doldurmak istemeyen kardeşlerin düzeni, yeni bir cici babanın ortaya çıkışıyla sarsılır. Babalarının ölümünden sonra annelerinin yeni biriyle olmasını hazmetmekte zorlanan kardeşler, kendini kabul ettirmek için uğraşan cici baba ile annelerinin arasını açmak için sinsi planlara girişir. Farklı bir dünyanın insanı gibi olan cici baba ile inatçı kardeşler bir orta noktada buluşabilecek midir?

Güldür Güldür Show ekibinin kaleminden çıkan bu unutulmayacak komedi, izleyiciyi kahkahanın hiç durmayacağı bir serüvene davet ediyor. Meltem Bozoflu yönetiminde çekilen komedi filminin baş rollerinde Onur Buldu, Derya Karadaş, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Güvercin, Sıla Çetindağ oynadı. Senaryosunu Güldür Güldür Show yazım ekibi üyeleri Murat Kepez, Eray Akyamener, Sıla Çetindağ, Uğur Güvercin, Ayberk Sak, Mahmut Özbey yazdı. Görüntü yönetmenliğini Zeynep Ilgaz Zencirci gerçekleştirdi.

Cici Babam Filmi Afişi (2018)

Cici Babam (2018)

Yönetmen: Meltem Bozoflu
Oyuncular: Onur Buldu, Derya Karadaş, Mahir İpek, Yasemin Conka, Onur Atilla, Meltem Yılmazkaya, Burak Topaloğlu, Uğur Güvercin, Sıla Çetindağ
Senaryo: Murat Kepez, Eray Akyamener, Sıla Çetindağ, Uğur Güvercin, Ayberk Sak, Mahmut Özbey
Prodüksiyon Tasarımı:
Görüntü Yönetmeni: Zeynep Ilgaz Zencirci
Yapımcı Şirket: BKM Film
Türkiye Dağıtımı: Mars Dağıtım
Gösterim Tarihi: 20 Nisan 2018