Geri Döndü

Geri Döndü Filmi

O geldiğinde kaçamazsın.

Melis 24 yaşında, üniversite mezunu, ailesine bağlı, dünya tatlısı bir genç kızdır. Üniversite arkadaşı Tülay, Melis’i eski sınıf arkadaşlarının katıldığı bir partiye götürür. Partiyi yapan kişi Melis’in tartışmalı ayrıldığı eski sevgilisi Uğur’dur. Evde Uğur ve Tülay’ın sevgilisi Burak’tan başka kimse yoktur. Melis’e karşı romantik bir şekilde yaklaşan Uğur ilerleyen dakikalarda alkol ve kokain sınırlarını aştıktan sonra Melis’i taciz etmeye başlar.

Melis için gerilim dakikaları başlamıştır, evi terk etmek ister ama Uğur ve diğerleri bir türlü buna müsaade etmezler. Melis’e şiddetin dozun arttıran Uğur istemeyerek te olsa Melis’i öldürür. Olayın üzerinden bir ay geçmiştir. Çaresizlik içerisinde kendini kaybeden Melis’in annesi Türkan hocaya gider. Melis intikamını almak için çürümüş bedeni ve ürkütücü gazabıyla geri döner . Artık yeryüzünde de onu durduracak hiçbir silah bulunmamaktadır.

Geri Döndü Filmi Afişi

Geri Döndü

Yönetmen: Kamil Burak
Oyuncular: İbrahim Vurmaz, Çağrı Tokalı, Fatih Özaşar, Gökhan Koç, Selin Selvi, Tayfun Sav, Belma Memati, Sancak Bayraktar, Fahri Yalçıner
Senaryo: İbrahim Vurmaz
Kurgu: Turan Onur
Kostüm Tasarımı: Gülseren Küçük
Sanat Yönetmeni: Ufuk Bildibay
Müzik: AJ Müzik, Ali Akaçça, Jale Kibritçioğlu
Yapımcı Şirket: GSA Film
Türkiye Dağıtımı: MC Film
Gösterim Tarihi: 24 Mart 2017