Gizli Güzellik – Collateral Beauty

Gizli Güzellik - Collateral Beauty

Birbirimize bağlıyız.

New York’ta yaşamakta olan başarılı reklamcı Howard Inlet (Will Smith), büyük bir kişisel trajedi yaşar ve bu onun bütün hayatını etkileyerek altüst eder. Howard resmen depresyona girmiştir. Birlikte çalışmakta olduğu iş arkadaşları, onu yaşadıklarıyla yüzleştirmek için çok şaşırtıcı ve derinlemesine etkileyici ilginç bir plan yaparlar. Ancak depresyona giren arkadaşlarını kurtarmak için hazırlanan bu plan, işleri daha da karmaşık hale getirmekten başka bir işe yaramayacaktır.

David Frankel yönetiminde çekilen komedi filminin baş rollerinde Will Smith, Edward Norton, Keira Knightley, Michael Pena, Naomie Harris, Jacob Latimore, Kate Winslet, Helen Mirren, Nicole Bonifacio, Liza Colón-Zayas, Rebecca Ruber oynadı. Senaryosunu Allan Loeb yazdı. Prodüksiyon tasarımlarını Beth Mickle, görüntü yönetmenliğini Maryse Alberti, kostüm tasarımlarını Leah Katznelson, set dekorasyonunu Kara Zeigon, sanat yönetmenliğini Scott Dougan gerçekleştirdi. Müziklerini Theodore Shapiro besteledi.

Gizli Güzellik - Collateral Beauty Afişi

Gizli Güzellik – Collateral Beauty

Yönetmen: David Frankel
Oyuncular: Will Smith, Edward Norton, Keira Knightley, Michael Pena, Naomie Harris, Jacob Latimore, Kate Winslet, Helen Mirren, Nicole Bonifacio, Liza Colón-Zayas, Rebecca Ruber
Senaryo: Allan Loeb
Prodüksiyon Tasarımı: Beth Mickle
Görüntü Yönetmeni: Maryse Alberti
Kostüm Tasarımı: Leah Katznelson
Set Dekorasyonu: Kara Zeigon
Sanat Yönetmeni: Scott Dougan
Müzik: Theodore Shapiro
Türkiye Dağıtımı: Warner Bros. Türkiye
Gösterim Tarihi: 23 Aralık 2016