İçimdeki Ben – Another Me

İçimdeki Ben - Another Me

O izliyor. Bekliyor. Senin hayatını istiyor.

Gençliğini yaşayan Fay’in kusursuz giden, keyifli bir hayatı vardır. Fay her şeyin sıradan rutininde ilerlediği bir gün, hobi olarak çektiği fotoğraflara bakarken kendine tıpatıp benzeyen birini görür! Çevresindekilere ne kadar imkansız gelse de Fay bu noktadan sonra biri tarafından takip edildiği hissine kapılır. Peşindeki gölge kendine ikizi kadar benzeyen bu kişidir.

Ancak bu kadarıyla da yetinmeyecektir. Peşindeki şey Fay’in hem kişiliğini hem de hayatını çalmaya çalışmaktadır. Huzurlu günler artık sona ermiştir. Kendini asla hayal dahi edemeyeceği durumların içerisinde bulan Fay, bu karanlık sırrı ortaya çıkarıp şüphe ve korkularından arınmak zorundadır.

Yönetmenliğini Isabel Coixet’in üstlendiği psikolojik gerilim filminin başrolünde Sophie Turner’a oynuyor. Kadroda ona Rhys Ifans, Jonathan Rhys Meyers ve Claire Forlani eşlik ediyor.

İçimdeki Ben - Another Me Afişi

İçimdeki Ben – Another Me

Yönetmen: Isabel Coixet
Oyuncular: Sophie Turner, Jonathan Rhys Meyers, Claire Forlani, Rhys Ifans, Ivana Baquero, Geraldine Chaplin, Melanie Walters, Charlotte Vega, Amanda Edwards
Senaryo: Isabel Coixet
Prodüksiyon Tasarımı: Marie Lanna
Görüntü Yönetmeni: Jean-Claude Larrieu
Kurgu: Elena Ruiz
Kostüm Tasarımı: Rebecca Gore
Set Dekorasyonu Pawlo Wintoniuk
Türkiye Dağıtımı: M3 Film
Gösterim Tarihi: 6 Şubat 2015