İlişki Durumu: Açık İlişki – Permission (2018)

İlişki Durumu: Açık İlişki - Permission (2018)

Herkesin aklında aynı soru: Bir öömür tek bir kişiyle geçer mi?

Anna ve Will, birbirlerinin ilk aşkıdır. Hayatlarındaki tüm ilkleri birlikte yaşayan evliliğin eşiğindedir. Will, Anna’nın 30. yaş gününde ona evlenme teklifi etmeye hazırlanır. Bu sırada arkadaşları ile yemeğe çıktıkları bir gün içlerinden biri sarhoş olur ve evlenmeden önce onların başka insanlarla birlikte olmaları gerektiğini söyler. Çift arkadaşlarının bu dediğini başta şaka olarak algılasa da Anna, bir süre sonra ciddi olarak düşünmeye başlar. İlişkilerinin sağlamlığını test etmek için ikisinin de bir süre başka insanlarla görüşmesi gerektiğini düşünen Anna, Will’i de ikna ederek başka insanlarla görüşmeye başlar.

Brian Crano yönetiminde çekilen romantik komedi filminin baş rollerinde Rebecca Hall, Dan Stevens, Jason Sudeikis, Gina Gershon, François Arnaud, Raúl Castillo, David Joseph Craig, Bridget Everett, Michelle Hurst, Mariola Figueroa, Sarah Steele oynadı. Senaryosunu Brian Crano ve Brian Crano yazdı. Prodüksiyon tasarımını David Meyer, görüntü yönetmenliğini Adam Bricker, kurgusunu Matt Friedman, set dekorasyonunu Colleen Dodge, sanat yönetmenliğini Mar Urrestarazu gerçekleştirdi. Makyaj departmanında Sasha Grossman ve Alexa Quiroga görev yaptı.

İlişki Durumu: Açık İlişki - Permission Filmi Afişi (2018)

İlişki Durumu: Açık İlişki – Permission (2018)

Yönetmen: Brian Crano
Oyuncular: Rebecca Hall, Dan Stevens, Jason Sudeikis, Gina Gershon, François Arnaud, Raúl Castillo, David Joseph Craig, Bridget Everett, Michelle Hurst, Mariola Figueroa, Sarah Steele
Senaryo: Brian Crano, Brian Crano
Prodüksiyon Tasarımı: David Meyer
Görüntü Yönetmeni: Adam Bricker
Kurgu: Matt Friedman
Makyaj Departmanı: Sasha Grossman, Alexa Quiroga
Set Dekorasyonu Colleen Dodge
Sanat Yönetmeni: Mar Urrestarazu
Türkiye Dağıtımı: Bir Film
Gösterim Tarihi: 20 Nisan 2018