Karanlık Sır – Marrowbone (2018)

Karanlık Sır - Marrowbone (2018)

Bzi hiç kimse ayıramayacak.

Genç bir adam olan Jack ve kendisinden küçük olan kardeşleri Billy, Jane ve Sam’in kendilerine ait büyük sırları vardır. 4 kardeş bir arada kalmaya devam edebilmek için annelerinin ölümünü herkesten saklamak zorunda kalmıştır ve ancak bu şartla birlikte yaşamaya devam edebileceklerdir. Kardeşlerin hayatını zorlaştıran bir diğer etmen daha vardır ki, bu sakladıkları sırdan çok daha kötücüldür. Genç kardeşlerin yaşadıkları malikanede şeytani bir varlık kol gezmektedir ve kardeşlere rahat vermemektedir.

Sergio G. Sánchez yönetiminde çekilen filmin baş rollerinde George MacKay, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Mia Goth, Matthew Stagg, Nicola Harrison, Myra Kathryn Pearse, Kyle Soller, Paul Jesson, Robert Nairne, Adam Quintero oynadı. Senaryosunu Sergio G. Sánchez yazdı. Prodüksiyon tasarımını Patrick Salvador, görüntü yönetmenliğini Xavi Giménez, kurgusunu Elena Ruiz, kostüm tasarımını Sonia Grande, sanat yönetmenliğini Jaime Anduiza gerçekleştirdi Müziklerini Fernando Velázquez besteledi.

Karanlık Sır - Marrowbone Filmi Afişi (2018)

Karanlık Sır – Marrowbone (2018)

Yönetmen: Sergio G. Sánchez
Oyuncular: George MacKay, Anya Taylor-Joy, Charlie Heaton, Mia Goth, Matthew Stagg, Nicola Harrison, Myra Kathryn Pearse, Kyle Soller, Paul Jesson, Robert Nairne, Adam Quintero
Senaryo: Sergio G. Sánchez
Prodüksiyon Tasarımı: Patrick Salvador
Görüntü Yönetmeni: Xavi Giménez
Kurgu: Elena Ruiz
Kostüm Tasarımı: Sonia Grande
Sanat Yönetmeni: Jaime Anduiza
Müzik: Fernando Velázquez
Türkiye Dağıtımı: TME Films
Gösterim Tarihi: 6 Nisan 2018