Karımı Gördünüz mü? (2018)

Karımı Gördünüz mü? (2018)

Ünlü iş adamı Hakkı Geçer, oldukça gösterişli karısı Makbule Geçer ile yaz tatiline çıkarlar, birçok turistik tesisi, yatı olan Hakkı, karısının farklı bir yerde tatil yapmak istemesine bir anlam veremez ken, onun bu arzusunu kırmaz ve yerine getirir. Özel vip araçları otelin önüne yaklaşır, komik yaşlıca bir adam olan Hakkı, büyük bir itina ile karısını araçtan indirir, birkaç araç daha yanaşır ve içinden onlarca bavul tesise taşınır.

Otelin müdürü Selçuk, bu ağır müşterilerini kapıda karşılar. Hakkı, her tarafı oynayan karısına bakan gözlerden rahatsız olur. Etrafa laf yetiştirmeye çalışırken, karısının yanında olmadığını fark eder, kaşla göz arasında Makbule kaybolmuştur. Hakkı, deli gibi sağa sola koşturur, ama kadın sırra kadem basmıştır, koca tesisin içinde karısını aramaya başlar. En olmadık zamanlarda ortaya çıkar ve tatil yapan, çalışan vs. kim denk gelirse o soruyu sorar “Karımı gördünüz mü?”

Karımı Gördünüz mü? Filmi Afişi (2018)

Karımı Gördünüz mü? (2018)

Yönetmen: Bülent Pelit
Oyuncular: Peker Açıkalın, İvana Sert, Nuri Alço, Coşkun Göğen, Esra Sönmezer, Berna Öztürk, İlker Kurt, Arda Kural, Toygun Ateş, Hüseyin Elmalıpınar, Tolga Öz, Mehmet Çepiç
Senaryo: Bülent Pelit
Yapımcı Şirket: Aras Yapım
Türkiye Dağıtımı: Derin Film
Gösterim Tarihi: 6 Nisan 2018