Korkacak Bi’ Şey Yok (2017)

Korkacak Bi' Şey Yok (2017)

Gülecek çok şey var.

İstanbul’un Hasanpaşa’sında voleyi vurmanın peşinde olan bıçkın ve fırıldak semt delikanlısı Seko arkadaşları ile anlaşıp bir tatil planı yapar. Maddi olarak rahat olan arkadaşları Serkan’a masraflar için yüklü bir para verirler. Ancak Seko organizasyonu yapmak yerine borçlu olduğu kumar mafyasına barbut oynayarak parayı kaybeder.

Tatil planı için kara kara düşünen delikanlı, rahmetli dedesinin “En kıymetli hazinem” deyişini hatırlayarak yeni bir plan yapar. Grup tatil için Seko’nun yeni planıyla Edirne Uzunköprü’ye giderler. İstanbul’un fırlama gençleri, Trakya’nın neşeli ve samimi insanları ile bol kahkahalı ve eğlenceli bir maceraya atılacaklardır.

Yönetmen koltuğunda Burak Donay’ın oturduğu komedi yapımının senaryosunda Serhat Özev imzası var. Baş rollerinde Rukiye Gül, Özgür Esat Şentürk, İbrahim Vurmaz, Burak Aydın, Ahu Seda, Eda Karagedik, Neslihan Şen, Alkım Çetin, Sedef Erdoğdu, Ahmet Yavuz Kaya, Ceylan Yalın, Ayşe Karaca, Hatice Yıldız oynadı. Görüntü yönetmenliğini Ercan Işık, kurgusunu Makinist Film, kostüm tasarımlarını Gülseren Küçük Bildibay, sanat yönetmenliğini Ufak Bildibay, saç ve makyaj tasarımını Gülay Kural, Zeynep Yeşildağ gerçekleştirdi.

Korkacak Bi' Şey Yok Filmi Afişi (2017)

Korkacak Bi’ Şey Yok (2017)

Yönetmen: Burak Donay
Oyuncular: Rukiye Gül, Özgür Esat Şentürk, İbrahim Vurmaz, Burak Aydın, Ahu Seda, Eda Karagedik, Neslihan Şen, Alkım Çetin, Sedef Erdoğdu, Ahmet Yavuz Kaya, Ceylan Yalın, Ayşe Karaca, Hatice Yıldız
Senaryo: Serhat Özev
Görüntü Yönetmeni: Ercan Işık
Kurgu: Makinist Film
Kostüm Tasarımı: Gülseren Küçük Bildibay
Sanat Yönetmeni: Ufak Bildibay
Saç ve Makyaj Tasarımı: Gülay Kural, Zeynep Yeşildağ
Türkiye Dağıtımı: MC Film
Gösterim Tarihi: 15 Eylül 2017