Korkuluk – Scarecrows (2018)

Korkuluk - Scarecrows (2018)

Bir grup genç rüyalarındaki yazı geçirmek için yola koyulurlar. Gittikleri yerde bulunan gizli bir kıyı gölüne doğru yürüyüşe çıkarlar. Yola devam etmeleri için mısır tarlasını geçmeleri gerekmektedir. Fakat büyük bir tehlike onları beklemektedir. Tarla bir çiftçiye ait ve çiftçi tarlasından izinsiz geçenleri birer korkuluğa dönüştürür. Gençlerin eğlenceli başlayan tatilleri kabusa dönmüştür. Onlar, korkuluk olarak ölüme terk edildikleri tarladan kurtulmak için zorlu bir mücadele vermek zorundadır.

Stu Stone yönetiminde çekilen korku filminin baş rollerinde Hannah Gordon, Mike Taylor, Umed Ami, Maaor Ziv, Jason J. Thomas, Sammi Barber, Andy Dynes, Derek Christoff, Meagan Pringle, Austin Duffy oynadı. Senaryosunu Adam Rodness ve Stuart Stone yazdı. Prodüksiyon tasarımını Patrick Downes, görüntü yönetmenliğini Marc Forand, kurgusunu Nick Montgomery, sanat yönetmenliğini Calla Zentil gerçekleştirdi. Makyaj departmanında Megan Fraser ve Kaitlyn Hill görev yaptı. Müziklerini Jamie Rise ve Stuart Stone besteledi.

Korkuluk - Scarecrows Filmi Afişi (2018)

Yönetmen: Stu Stone
Oyuncular: Hannah Gordon, Mike Taylor, Umed Ami, Maaor Ziv, Jason J. Thomas, Sammi Barber, Andy Dynes, Derek Christoff, Meagan Pringle, Austin Duffy
Senaryo: Adam Rodness, Stuart Stone
Prodüksiyon Tasarımı: Patrick Downes
Görüntü Yönetmeni: Marc Forand
Kurgu: Nick Montgomery
Makyaj Departmanı: Megan Fraser, Kaitlyn Hill
Sanat Yönetmeni: Calla Zentil
Müzik: Jamie Rise, Stuart Stone
Türkiye Dağıtımı: MC Dağıtım
Gösterim Tarihi: 13 Nisan 2018