Özel Bir Gün – Mother’s Day

Özel Bir Gün - Mother's Day Filmi

Anneler Günü hiç bu kadar güzel olmamıştı.

Garry Marshall, bayram temalı sevilen hitleri Valentine’s Day ve New Year’s Eve geleneğine uygun olarak, yine yıldızlarla dolu bir kadronun bulunduğu Mother’s Day’in de yönetmenliğini yapıyor.

Film, herkesin ilk aşkının anlatıldığı sevgi dolu, eğlenceli bir romantik komedi. Hayatlarında tek bir ortak noktaları olan – annelik – bir grup kadının iç içe geçen hikâyelerinin anlatıldığı filmin oyuncu kadrosunda Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts, Jason Sudeikis ve Britt Robertson bulunuyor.

Hamile anneler, bekâr anneler, üvey anneler, gey anneler, çocuklarıyla küs anneler, uzun zamandır kayıp olan anneler ve her türden anne, koparılamayacak bu bağa yapılan duygusal göndermede paylarına düşeni alıyor. Annelerin önce geldiği yılın o tek gününden önceki haftada, güçlü, sevgi dolu, çılgınca kusurlu kadınlardan oluşan – çocuklarının yeni üvey annesiyle başa çıkmaya çalışan boşanmış bir anneden tutun da, kendi öz annesini bulmaya çalışan genç bir anneye kadar – bu grubun hayatları, her annenin kendi içinde bir kahraman olduğunun duygusal ve esprili bir hatırlatıcısı niteliğinde. Anneler Günü yaklaştıkça, her biri dünyanın her yerindeki anneleri kutlamak için tatlı, zekice ve seksi bir şekilde annelik bağının gücünü kanıtlayacak.

Özel Bir Gün - Mother's Day Filmi Afişi

Özel Bir Gün – Mother’s Day

Yönetmen: Garry Marshall
Oyuncular: Jennifer Aniston, Kate Hudson, Julia Roberts, Jason Sudeikis, Britt Robertson, Timothy Olyphant, Shay Mitchell, Sarah Chalke, Christine Lakin, Margo Martindale
Senaryo: Anya Kochoff Romano, Matt Walker, Tom Hines
Prodüksiyon Tasarımı: Missy Stewart
Görüntü Yönetmeni: Charles Minsky
Kurgu: Bruce Green, Robert Malina
Kostüm Tasarımı: Marilyn Vance, Beverley Woods
Set Dekorasyonu: Bob Kensinger
Müzik: John Debney
Türkiye Dağıtımkı: Pinema Film
Gösterim Tarihi: 29 Nisan 2016