Parayı Bulduk (2017)

Parayı Bulduk (2017)

Kumarhane müdürü Nermin çok akıllı ve zeki bir kadındır. Türkiye’de kumar oynatmanın yasak olduğunu bildiği için, polis baskınlarına karşı önlem olarak kumarhaneye film seti havası verir. Bir süre sonra hayatını figüranlık yaparak kazanan Artist Kemal’in orayı gerçek film seti sanıp orada işe başlaması ile kumarhanede yaşanan olaylar tam bir komediye dönüşür.

İhsan Taş yönetiminde çekilen komedi filminin baş rollerinde Ersin Korkut, Alay Cihan, Gülsüm Alkan, Afrikalı Ali, Metin Yıldırım, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Vahdet Çakar, Hüseyin Elmalıpınar, Yavuz Karakaş, Çağkan Özkörüklü, Dilek Uluer, Erol Toksoy oynadı. Senaryosunu İhsan Taş yazdı. Genel koordinatörlüğü Nurcan Özelçi, yardımcı yönetmenliği Sema Aytaç, görüntü yönetmenliğini Mahir Gül, kostüm tasarımını Gülseren Küçük, sanat yönetmenliğini Ufuk Bildibay, makyaj tasarımını Nurhayat Özelçi gerçekleştirdi. Müziklerini Selçuk Abay ve Tolga Tümözen besteledi.

Parayı Bulduk Filmi Afişi (2017)

Parayı Bulduk (2017)

Yönetmen: İhsan Taş
Oyuncular: Ersin Korkut, Alay Cihan, Gülsüm Alkan, Afrikalı Ali, Metin Yıldırım, Metin Keçeci, Tahsin Taşkın, Mehmet Kurt, Vahdet Çakar, Hüseyin Elmalıpınar, Yavuz Karakaş, Çağkan Özkörüklü, Dilek Uluer, Erol Toksoy
Senaryo: İhsan Taş
Genel Koordinatör: Nurcan Özelçi
Yardımcı Yönetmen: Sema Aytaç
Görüntü Yönetmeni: Mahir Gül
Kostüm Tasarımı: Gülseren Küçük
Sanat Yönetmeni: Ufuk Bildibay
Makyaj Tasarımı: Nurhayat Özelçi
Müzik: Selçuk Abay, Tolga Tümözen
Yapımcı Şirket: Taş Film
Türkiye Dağıtımı: MC Film
Gösterim Tarihi: 29 Aralık 2017