Pasifik Savaşı: İsyan (2018)

Pasifik Savaşı: İsyan (2018)

Kitlesel imha yapan dünya dışı canavarlar ve onları yenilgiye uğratmak üzere inşa edilen insanların komuta ettiği süper makinalar arasında tüm dünyaya yayılan bir çatışma… Pasifik Savaşı İsyan insanlığa yapılan kıyasıya saldırının sadece bir başlangıcıydı.
 
John Boyega (Star Wars: Güç Uyanıyor), korkunç “Kaiju”ya karşı insanlığı kurtarmak için hayatını veren efsanevi bir babanın oğlunu, bir zamanlar umut vaat eden bir Jaeger pilotu olan asi Jake Pentecost karakterini canlandırıyor. Jake, eğitimini bırakıp yeraltı suç dünyasına girmiştir. Ancak, durdurulması zor bir tehdit şehirleri yıkıp dünyaya diz çöktürürken, savaşın gölgesinde yetişmiş, cesur bir pilot nesline liderlik eden ve yıllardır ayrı düştüğü kız kardeşi Mako Mori (Rinko Kikuchi) Jake’e babasının mirasına layık bir şekilde yaşaması için son bir şans verecektir. Yenik düşenler için adalet ararken, tek umutları yok edici güçlere karşı bir arada hareket etmektir.

Jake’e yetenekli, rakip pilot Lambert (Hızlı ve Öfkeli’deki Scott Eastwood) ile 15 yaşındaki Jaeger korsanı Amara (yeni oyuncu Cailee Spaeny) eşlik ediyor ve PPDC’nin kahramanları geriye kalan tek ailesi oluyor. Dünya üzerindeki en güçlü savunma gücü olmak üzere bir araya gelerek olağanüstü ve yepyeni bir maceraya doğru yola çıkıyorlar.

Pasifik Savaşı: İsyan (2018)

Pasifik Savaşı: İsyan Filmi Afişi (2018)

Pasifik Savaşı: İsyan (2018)

Yönetmen: Steven S. DeKnight
Oyuncular: Scott Eastwood, Tian Jing, Adria Arjona, John Boyega, Mary Parent, Rinko Kikuchi, Cailee Spaeny, Karan Brar, Daniel Feuerriegel, Shyrley Rodriguez, Levi Meaden, Nick E. Tarabay
Senaryo: Emily Carmichael, Kira Snyder, T.S. Nowlin, Steven S. DeKnight
Prodüksiyon Tasarımı: Stefan Dechant
Görüntü Yönetmeni: Dan Mindel
Kurgu: Dylan Highsmith, Josh Schaeffer, Zach Staenberg
Kostüm Tasarımı: Lizz Wolf
Set Dekorasyonu: Gillian Butler, Cynthia La Jeunesse
Sanat Yönetmeni: Robert Bavin, Fiona Donovan, Luke Freeborn
Müzik: Lorne Balfe
Türkiye Dağıtımı: UIP Filmcilik
Gösterim Tarihi: 23 Mart 2018