Sonsuz Aşk

Sonsuz Aşk Filmi

Birbirinden siyahla beyaz kadar farklı iki insanın ezber bozan aşk hikâyesi. Filmde Fahriye Evcen; kardeşiyle kurduğu düzende, küçük mutluluklarla yaşamını renklendiren Zeynep karakterini canlandırırken, Murat Yıldırım ise işine bağlı, genç yaşta profesör olan cerrah Can karakteriyle izleyicisiyle buluşacak. İlk bakışta hiçbir ortak noktaları yokmuş gibi görünen, Can ve Zeynep beklenmedik bir şekilde birbirlerinin hayatlarına dahil olduklarında, aşılması zor engelleri de beraberinde getiren sonsuz bir aşkın içine düşerler.

Ahmet Katıksız yönetiminde çekilen Türkiye yapımı filmin baş rollerinde Fahriye Evcen, Murat Yıldırım, Fatih Al, Filiz Ahmet, Zeynep Özder, Nazlı Pınar Kaya, Didem İnselel, Ege Aydan oynadı. Prodüksiyon tasarımlarını Başak Abacıgil Sözeri, görüntü yönetmenliğini Serkan Güler, kurgusunu Erkan Erdem, kostüm tasarımlarını Fulya Halilcikoğlu, sanat yönetmenliğini Tural Polat gerçekleştirdi. Müziklerini Toygar Işıklı besteledi.

Sonsuz Aşk Filmi

Sonsuz Aşk Filmi Afişi

Sonsuz Aşk

Yönetmen: Ahmet Katıksız
Oyuncular: Fahriye Evcen, Murat Yıldırım, Fatih Al, Filiz Ahmet, Zeynep Özder, Nazlı Pınar Kaya, Didem İnselel, Ege Aydan
Senaryo: Deniz Akçay Katıksız
Prodüksiyon Tasarımı: Başak Abacıgil Sözeri
Görüntü Yönetmeni: Serkan Güler
Kurgu: Erkan Erdem
Kostüm Tasarımı: Fulya Halilcikoğlu
Sanat Yönetmeni: Tural Polat
Müzik: Toygar Işıklı
Yapımcı Şirket: TAFF Pictures
Türkiye Dağıtımı: UIP Filmcilik
Gösterim Tarihi: 24 Mart 2017