Ver Kaç (2017)

Ver Kaç (2017)

Kahramanlık çağı çoktan bitti. Şimdi adam olma zamanı…

Sedat ile Fikret yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen aynı mahallenin iki gencidir. Tek sevdaları Kadırga Spor Kulübü’dür. Kadırga Spor Kulübü, çim sahaya geçemeyecek kadar yoksul bir kulüptür ve kurtarıcı olarak Hakan isimli bir futbolcuyu transfer etmek istemektedirler. Transfer için kulübün eskilerinden Tevfik Amca arabasını bağışlar. Sedat, Kadırga Spor Kulübü’nün tarihi rakipleri Sazlıkspor karşısında muvaffak olabilmesi için mücadele edecektir.

Orçun Benli yönetiminde çekilen komedi filminin baş rollerinde Kenan Ece, Bülent Çolak, Aslıhan Güner, Fırat Tanış, Ruhi Sarı, Yilmaz Gruda, Mehmet Ali Kaptanlar, Levent Tülek, İsmail Oral, Perihan Ünlücan, Cengiz Sezici, Özgün Çoban oynadı. Yardımccı yönetmenliğini Serap Barış, görüntü yönetmenliğini Tufan Kılınç, kurgusunu Lewo, kostüm tasarımlarını Dilek Seden Tunçer, sanat yönetmenliğini Kubilay Aggez gerçekleştirdi. Müziklerini Murat Asil besteledi.

Ver Kaç Filmi Afişi (2017)

Ver Kaç (2017)

Yönetmen: Orçun Benli
Oyuncular: Kenan Ece, Bülent Çolak, Aslıhan Güner, Fırat Tanış, Ruhi Sarı, Yilmaz Gruda, Mehmet Ali Kaptanlar, Levent Tülek, İsmail Oral, Perihan Ünlücan, Cengiz Sezici, Özgün Çoban
Senaryo: Ali Ersin Kelleci, Onur Karataş
Yardımcı Yönetmen: Serap Barış
Görüntü Yönetmeni: Tufan Kılınç
Kurgu: Lewo
Kostüm Tasarımı: Dilek Seden Tunçer
Sanat Yönetmeni: Kubilay Aggez
Müzik: Murat Asil
Yapımcı Şirket: Ege Grup Medya
Türkiye Dağıtımı: FFD Film
Gösterim Tarihi: 15 Eylül 2017