Ziyaretçiler:: Gece Avı (2018)

Ziyaretçiler:: Gece Avı (2018)

Kaçabilirsin ama saklanamazsın.

Bir aile, bir grup akrabayla birlikte kalacakları mobil ev alanına geldiklerinde şaşkınlığa uğrarlar. Bu ıssız yerleşim alanında kimse yoktur ve herkes gizemli bir şekilde götürülmüş gibidir. Bilmedikleri şey ise karanlıkta gizlenmekte olan üç maskeli psikopatın onların her hareketini izlediğidir. Bu tehlikeli üçlü, ailenin hayatta kalmak için neleri göze alabileceğini test etmek için her yolu deneyecektir.

Johannes Roberts yönetiminde çekilen filmin baş rollerinde Christina Hendricks, Bailee Madison, Martin Henderson, Emma Bellomy, Lewis Pullman, Damian Maffei, Leah Roberts, Lea Enslin, Preston Sadleir oynadı. Senaryosunu Bryan Bertino ve Ben Ketai yazdı. Prodüksiyon tasarımını Freddy Waff, görüntü yönetmenliğini Ryan Samul, kurgusunu Martin Brinkler, kostüm tasarımını Carla Shivener, set dekorasyonunu Kay Wolfley, sanat yönetmenliğini Paul Luther Jackson gerçekleştirdi. Müziklerini Adrian Johnston besteledi.

Ziyaretçiler:: Gece Avı (2018)

Ziyaretçiler:: Gece Avı Filmi Afişi (2018)

Ziyaretçiler:: Gece Avı (2018)

Yönetmen: Johannes Roberts
Oyuncular: Christina Hendricks, Bailee Madison, Martin Henderson, Emma Bellomy, Lewis Pullman, Damian Maffei, Leah Roberts, Lea Enslin, Preston Sadleir
Senaryo: Bryan Bertino, Ben Ketai
Prodüksiyon Tasarımı: Freddy Waff
Görüntü Yönetmeni: Ryan Samul
Kurgu: Martin Brinkler
Kostüm Tasarımı: Carla Shivener
Set Dekorasyonu: Kay Wolfley
Sanat Yönetmeni: Paul Luther Jackson
Müzik: Adrian Johnston
Türkiye Dağıtımı: TME Films
Gösterim Tarihi: 9 Mart 2018